De Vleesgeworden Bescheidenheid

Jeroen van Merwijk

  • Datum en Tijd:
    05-04-2012 | 20:15
  • Locatie:
    Theater Aan de Slinger
  • Prijzen:
    € 19,50
  • Omschrijving:
    Bookmark and Share
  • Van Merwijk waarschuwt allereerst dat dit helemaal niet de titel van zijn nieuwe programma wordt. Jammer, maar hij is te mooi om niet te melden. En beter dan wat Van Merwijk zelf over zijn nieuwste zegt, kunnen wij ook niet: ,De vleesgeworden bescheidenheid is een programma waarin humor, literatuur, poëzie, creativiteit, filosofie, architectuur, oceanologie, speleologie, wegen- en waterbouw, transformationeel generatieve grammatica, stadsplanning, pedagogie, hindoeïsme, diergeneeskunde, westerse zowel als niet-westerse sociologie, grafisch ontwerpen, Dada,  spijkerschrift, ruimtevaart, slowfood, het Kinderwetje van Van Houten, Darwin, Zeer Open Asfalt Beton, Skûtsjesilen en het Tweede Schisma van Cluny bij elkaar komen en tot een potpourri van emoties leiden,. Allemaal verzonnen en  geschreven en gezongen en verteld door de grote, leuke, verlicht denkende meneer Van Merwijk zelf. En u kunt, als  aanstaand bezoeker, alvast naar de bibliotheek om u in te lezen, ter voorbereiding!

THEATER

FILM

MUZIEK

EVENEMENTEN / DIVERSEN

EXPOSITIES / WORKSHOPS / LEZINGEN

NATUUR EN MILIEU

ONZE OLLIE

 

Deze vrijdag (24 februari) is er weer een nieuw cultuurcafé in Theater Aan de Slinger.
Van 17:00 tot 19:00 geven we cultuurminnend Houten de gelegenheid elkaar te ontmoeten en een borrel te drinken. Entrée is een oude trui!

In het kader van het culturele thema duurzaamheid maken wij Haute Couture van gerecyclede truien. Iedereen heeft oude spullen, oude kleding, en vooral oude truien! De truien hebben je warm gehouden en je hebt er dingen mee beleeft. Nu is het normaal om oude spullen weg te gooien en nieuwe aan te schaffen. Maar............ Voor deze keer gooi die oude trui nu eens niet weg en neem hem mee naar het cultuurcafe.
Hoe meer truien hoe beter!

Naar boven